Formand: Knud Winther Dahl
51576585
knudwd@gmail.com

Substitutter

Vi kan altid bruge substitutter, som spiller gratis, hvis tiden ikke er til fuldt medlemskab. Substitutter kan altid sige nej til et ellers “godt” tilbud.

Substitutter mandag eftermiddag

NavnMedlemsnr.Tlf. nr.E-mail

Substitutter mandag aften

SubstitutMedlemsnr.Tlf. nr.E-mailBBO navn
Niels Joergen Madsen500321 19 41 11nielsjoergenmadsen@hotmail.com
Andree Gleit500428 86 57 30andgl@stofanet.dk
Johan Hermansen
500523 65 15 84
johan@prang.dk
Kirsten Pinderup - som par med Ole
500686 15 51 24
kirsten-olep@hotmail.com
Ole Pinderup - som par med Kirsten500786 15 51 24kirsten-olep@hotmail.com
Margot Jakobsen
500824 23 85 31
margot.jakobsen@gmail.com
Poul Enemark
500986 25 72 10
a.p.enemark@privat.tele.dk
Joergen Andersen
501021 96 18 83
morsingandersen@privat.dk
Joergen Brandt Andersen501129 79 02 64jorgen.brandt@hotmail.com
Bente Andersen501251 20 16 40jorgen.brandt@hotmail.com
Tina H. Hansen - som par med Frantz Hansen501525 11 32 52vangviby@mail.dk
Frantz Hansen - som par med Tina Hansen501671 77 17 13vangviby@mail.dk
Karl P. Pedersen (A-raekken)40 45 25 86kpp@aarsleff.comKarl P
Marianne Mouritsen

106860 18 56 97skiverenglskole@mail.dk

Substitutter onsdag eftermiddag

NavnMedlemsnr.Tlf. nr.E-mail
Niels Joergen Madsen500321 19 41 11
nielsjoergenmadsen@hotmil.com
Poul Enemark500986 25 72 10
a.p.enemark@privat.tele.dk
Knud W. Dahl
105951 57 65 85
knudwd@gmail.com
Ann Hammer
501421 65 23 55
ann.hammer@mail.dk
Birgitte Carlsson (ikke januar)101050 56 28 48birgittecarlsson@hotmail.com
Eva Oestergaard (b og c-raekken)501724 26 29 06eva.oestergaard@stofanet.dk
Hanne Jensbo (primaert B-raekken)111930 82 11 39hannejensbo@mail.dk
Dorte Soendergaard102260 91 90 96dorte.s.@stofanet.dk